O FIRMIE

Główny profil działania firmy MAC TRANS Sp. z o.o. to transport krajowy i międzynarodowy.
Usługi transportowe międzynarodowe świadczymy na terenie Unii Europejskiej. Naszym głównym kierunkiem jest Grecja . Obsługujemy firmy lokalne, przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, a także osoby prywatne.

Misją firmy MAC TRANS jest terminowe dostarczenie klientom towaru w idealnym stanie i w temperaturze określonej przez dostawcę.

Wszystkie nasze pojazdy przystosowane są do profesjonalnego transportu każdego rodzaju ładunków, co gwarantuje bardzo wysoką jakość usług świadczonych dla naszych klientów. Nasze pojazdy są kontrolowane poprzez system nawigacji satelitarnej GPS oraz telefony komórkowe.

Firma zatrudnia kierowców legitymujących się wieloletnim stażem w przewozach krajowych i międzynarodowych. Nieustannie podnosimy ich kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia i kursy. Aby zwiększyć efektywność i jakość naszych usług rzetelnie planujemy trasy i prowadzimy kontrolę naszych pojazdów.

Kładziemy ogromny nacisk na zapewnienie bezpieczeństwa zarówno kontrahentom jak i własnym pracownikom. Firma od początku swojego istnienia, pilnuje bezwzględnego przestrzegania czasu pracy kierowców i przepisów BHP, gwarantuje terminową oraz bezpieczną realizację każdego zlecenia w zakresie transportu ładunku, a minimalne rotacje i wieloletnie doświadczenie kierowców oraz spedytorów gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy firmą, którą tworzy specjalistycznie wyszkolony personel w dziedzinie logistyki. Jest to wiedza poparta doświadczeniem, ale to nie oznacza, że na tym poprzestajemy. Nieustannie inwestujemy czas oraz środki finansowe w podnoszenie naszych kwalifikacji zawodowych. Posiadając takie zaplecze teoretyczne jak i praktyczne jesteśmy w stanie stać się dla każdego, nawet najmniejszego naszego klienta rzetelnym partnerem w interesach.

Hasło przewodnie naszej firmy brzmi: „Nieważne skąd i dokąd jedzie ładunek, ważne, że my potrafimy go dostarczyć na czas

 

DYNAMICZNY WZROST

Mactrans Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów wprowadziła do palety swoich usług outsourcing. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększyliśmy nie tylko ekonomiczność w przewozach, ale również łatwość w zarządzaniu transportem. Współpraca z przewoźnikami w całej Europie