TRANSPORT KRAJOWY I MIEDZYNARODOWY

Przedsiębiorstwo MAC TRANS specjalizuje się wyłącznie w transporcie chłodniczym. Z powodzeniem obsługujemy import owoców do Polski, jak też eksport polskich produktów rolnych.
Zabudowy chłodnicze na naczepach posiadają ściśle określone przepisami certyfikaty FRC i ATP umożliwiającymi przewóz ładunków w temperaturach od +25 °C do – 25°C.
Każdy agregat chłodniczy wyposażony jest w nowoczesny termograf rejestrujący temperaturę przez cały czas przewozu.

 

Powierzając nam towar można być spokojnym że dotrze on w należytym stanie do miejsca przeznaczenia. Tabor składa się wyłącznie z ciągników siodłowych DAF, VOLVO oraz głównie naczep KRONE, które posiadają specjalistyczny układ pneumatyczny pozwalający dostosować wysokość podłogi do wysokości rampy dając możliwość załadunku w każdych warunkach. Ciągniki spełniają najostrzejsze obecnie normy ekologiczne (Euro 5,6), oraz wszystkie zestawy posiadają certyfikat L. Naczepy przystosowane są do przewozów materiałów pod zamknięciem celnym, a stała kontrola satelitarna GPS umożliwia 100 % nadzór nad powierzonym towarem.

 

 Dostosowując się do potrzeb i wymagań klientów krajowych i zagranicznych dotyczących nowych kierunków wykonywania transportu udało nam się objąć swoim obszarem działania całą UE.